Вівторок, 19.03.2024, 10:13
Вітаю Вас Гість | RSS

Руская версия

Детальна технологія виготовлення шлакоблока.

Виготовляення шлакоблоків можна здійснювати у звичайних домашніх умовах у гаражі чи будь-якому приміщенні з відносно рівною та міцною основою (бетоння стяжка, асфальт, плити) чи на відкритій площадці у теплу пору року.

Що необхідно для виготовлення шлакоблока, відсівоблока, керамзитоблока, тирсоблока:

1. Перш за все для виготовлення необхідний шлакоблочний станок для виготовлення шлакоблока та переноска з мережею 220 вольт.

2. Відносно рівна бетонна чи асфальтова основа з гладкою поверхнею щоб блоки не приставали до основи.

3. Наповнювачем для шлакоблока може бути гранітний відсів, вапняковий відсів, пісок, керамзит, тирса або інший матеріал який є доступний у вашому регіоні. А також відповідно цемент марки не менше М-300, чим нижчої марки цемент тим більший буде його розхід. Пропорція для виготовлення блоків 1:6 тобто цемент 1 частина та відсів у ролі наповнювача 6 частин при умові якщо використовувати цемент марки М400, при використанні цементу М500 пропорція 1:7.Вода у роствор добавляється після того як перемішається на суху цемент і наповнювач, води приблизно 1 частина в залежності від вологості матеріалу. Також при виготовленні шлакоблока можна добавляти пластифікатор , він надає блокам морозостйкості, зменшує водопоглинання блоків та покращує їхню міцність, крім того розчин при роботі стає пластичнішим.

4. Для змішування компонентів краще використовувати бетонозмішувач, оскільки у бетонозмішувачі компоненти перемішуються швидше та ефективніше. Також ефективнішим для перемішування напівсухих сумішей є бетонозмішувачі примусового типу. Для кращої ефективності бетонозмішувач повинен бути не менше 250-300 літрів готової речовини.

5. Також для виробництва блоків необхідні такі інструменти:

- два металевих чи пластикових відра для дозування цементу та наповнювача у бетонозмішувач.

- мастерок для розрівнювання матеріалу у станку.

- корисною буде тачка для транспортування матеріалу та кайстра для прийому перемішаного матеріалу.

- також необхідна вода у ємності чи з подачею з трубопроводу.

Після того як блоки були виставлені на площадку, вони повинні відстоятись від 12-24 год в залежності від пори року чи температури навколишнього середовища. Якщо блок вже можна взяти і перенести, їх можна складати у штабеля чи на піддони для подальшого набору міцності. Як і для любого цементного виробу повний цикл набору міцності 28 днів.

Станок шлакоблочниий детально

Вібростіл для виробництва тротуарної плитки та содо-паркових елементів

 

 

Яндекс.Метрика

Интернет комиссионка
каталог сайтів
Форма входу
Архів записів
Block title
Block title
Пошук
Block title
Счетчик PR-CY.Rank